Skip to main content

Reference – napsali nám zákazníci…

Sme z Brna a k firme Kolovrat sme sa dostali náhodou cez recenzie. A neľutujeme.
Od začiatku výborné jednanie, veľmi ochotne vysvetlili, poradili a všetko podrobne rozpísané tak ako má byť. Nič neskrývali, takže na konci nás nemohli prekvapiť žiadne výdaje naviac. Prehliadku výrobnej haly sme dokonca absolvovali počas vianočných sviatkov, žiadny problém (stroj na striekanie farby – záruka krásnych okien).
Okná dodali v predstihu. Montážnici veľmi ústretoví, hlavne zohratí s dlhoročnou praxou – naozaj veľmi rýchla a profesionálna montáž. Pri takej cene (zlatý stred) si myslíme, že sme dostali okná vo výbornej kvalite. Sme radi, že sme vybrali firmu, ktorá si zakladá na reputácii a kvalite.
S pozdravom
rod. Sýkorových


p.Černínová


Dobrý den,
děkuji za spolupráci s Vámi i Vašimi zaměstnanci, jsme naprosto spokojeni a budeme Vás všem doporučovat.

 

manželé Košíkovi


Chtěli bychom poděkovat za hladký a bezproblémový průběh naší zakázky na dřevohliníková okna a vstupní dveře v Bílovicích nad Svitavou. Zejména bychom chtěli poděkovat příjemnému panu Halodovi, který byl ochotný nás i v období vánočních svátků provést po výrobní hale, vše vysvětlil, ukázal, komunikace s ním byla skvělá až do konce.
Také patří poděkování pánům montážníkum, kteří odvedli skvělou práci. Okna jsou nejen krásná ale i kvalitní a splnily i podmínky pro pasivní dům. Přejeme vám do dalších let mnoho úspěchu a spokojených zákazníků.

p. Luděk Dvořák


Dobrý den,

děkujeme, okna jsou krásná, montáž proběhla bez problémů. Vše proběhlo k maximální spokojenosti.
V případě nějaké další realizace se na vás rádi opět obrátíme a určitě vás i doporučíme dále.


p. Marek H.


Děkuji za skvělý produkt, krásná a funkční okna i za bezchybné služby spojené s jejich výměnou.
Velmi se z nových Windows těšíme. Rodiče je používají i jako náhradu za ty od Microsoftu 🙂

p. Krmníček


Dobrý den.
Vybírali jsme okna pro roubenku v horách. Oslovili jsme pět firem. Ohled jsme brali i na recenze. Okna Tesko Kolovrat s.r.o. v našem výběrovém řízení byla na prvním místě. Od začátku jednání až po montáž probíhalo vše hladce. Technik firmy nám vše vysvětlil, provedl nás celou výrobou a s ochotou nám pomohl ve všech směrech. Termínově vše klaplo. Nejvíce nás však překvapila rychlost a kvalita při montáži v náročném horském terénu. Byl to krásný koncert na který bylo hezké se dívat. Naše spokojenost je nejen s kvalitou oken, ale především s přístupem technika a montážní skupiny. Tak má vypadat poctivá práce. Moc děkujeme.

p. Pavelka


Dobrý den.
O firmě Tesko – Kolovrat jsem se dozvěděl od svého známého, u které jsem viděl jeho kvalitní okna. Při sjednávání zakázky přímo v podniku mi byla představena moderní technologie výroby, kterou při výrobě firma používá a byly mi poskytnuty všechny potřebné informace. Velmi jsem ocenil i praktické rady lidí, které již 18 let okna vyrábí a zakládají si na kvalitě své práce. Bez problémů proběhlo i zaměření a samotná montáž oken. Vše bylo provedeno v předem dohodnutých termínech. S celkovou realizací jsem velmi spokojen a firmu mohu jen doporučit.

Škývarovi


Dobrý den.
Musím říci, že chvála na vaši firmu je svatá pravda. Byli jsme spokojení úplně se vším. Veškeré jednání a práce na profesionální úrovni s lidským a přátelským přístupem. Okna splnily i podminky pro pasivní dům. Zrovna dnes jsme absolvovali úspěšně blower door test.

Ale co je báječné tak to, že na dřevěné okna a dveře od vás, je radost se podívat. Děkujeme za poctivě odvedenou práci s kusem srdce, díky čemuž jste nám pomohli k vytvoření našeho domova.


Rozíkovi


Dobrý den,
chtěla bych vám poděkovat za hladký a bezproblémový průběh naší zakázky na okna a dveře. Naživo vypadají úžasně, dveře jsou přesně takové, jaké jsem si přála. Děkuji za váš čas, kvalitní provedení a montáž oken, už se nemůžu dočkat, až budeme v domě bydlet a užívat jej.

p. Hana Pavelková


Dobrý den,
firma Kolovrat má na našem trhu již dlouholetou tradici, což dokládá velká škála velmi kvalitních výrobků. Ale na kvalitě se rovným dílem podílí rovněž profesionální jednání se zákazníkem od samotného začátku až po konečnou realizaci a usazení výrobků. Skvělé osobní jednání, profesionální přístup při vysvětlování a dolaďování vašich představ a hlavně to, že na čem se dohodnete, to platí, považuji za obrovskou devizu firmy a všem vřele doporučuji.

p. Gebauer


Dobrý den,
předem musím Vaší firmu dodatečně pochválit za loňskou dodávku dřevohliníkových oken, která jsou nejen plně funkční a 100% odolná nepřízni počasí, ale i kvalitně zpracovaná, přesně slícovaná… Zvenku není výměna poznat a zevnitř nádhera. Od první chvíle je také znát výrazně lepší zvukový útlum, a v zimě tepelná pohoda. Taktéž montáž oken proběhla profesionálně, vynikající je i použití těsnící pásky při montáži, zkrátka celkově není co vytknout, chválím kudy chodím…

p. Hejda


Mnohdy a často se v kuchyni kouknu nejen z okna do dvora, ale oči spočinou na krásném okně. 🙂 I když nemám ještě zazděné už jsem koupil Apu lišty, tak se nemohu vynadívat na tu krásu kterou Vaše firma vytváříte :).
I vnitřní barvu jste dobře vybral, též ta klika a celkově jsem nadšen… Ty okna jsou excelentní. 🙂 Píši pro potěšení a že jsem rád, že jako firma vyrábíte nádherné okna – a mám od Vás.

Haręžlakovi


Dobrý den,
Rádi bychom Vám poděkovali za profesionální přístup jak při montáží tak i pří objednávaní oken. Dlouho jsme vybírali, od které firmy budeme mít okna a vstupní dveře pro náš novy pasivní rodinný dům v Bukovci, až jsme narazili i na Vaší společnost. Pozvali jste nás do výrobny, kde jste nám ukázali jak okna vyrábíte což se nám velmi líbilo a vybrali jsme si Vaší společnost pro výrobu a montáž dřevohlinikových oken.
Po té přijel technik zaměřit na stavbu okna a poradil nám co a jak udělat aby bylo vše připraveno tak jak má. Na domluvený termín nám okna dovezli a namontovali, některé za použití mini jeřábu.
Práce montážníkům šla od ruky, a není nic co by se jím dalo vytknout! Ještě po dokončení některých stavebních práci nám budou dodány vstupní dveře.
Ještě jednou děkujeme za krásna okna celé Vaší společnosti. Okna jsou opravdu nádherná.!!

Bystřičanovi


Dobrý den,
Okna a dveře od firmy Kolovrat byly vyrobeny rychle a precizně stejně jako jejich montáž a je na ně radost pohledět. Byli jsme opravdu spokojeni.

p. Mienkinová


Dobrý den,
moc Vám děkujeme. Jsme velice spokojení, jak s montáží, tak s okny samotnými, jsou nádherná. Ještě jednou děkujeme.

p. Bajnárková


Vážený pane Kolovrate,
Vaše okna už zdobí náš domeček a mají za sebou první velkou zkoušku, vichřici i liják, bez ztráty kytičky.

Chtěla bych Vám poděkovat za opravdu krásná a kvalitní okna, na která je radost se podívat. A také za příkladný a vstřícný přístup všech Vašich zaměstnanců i kluků – montážníků, spolupráce proběhla bez jediného problému. To je nejlepší reklama Vaší firmy, kterou budu šířit ve svém okolí.

Přeji Vám všem hlavně zdraví a hodně elánu, pohodu při práci i v osobním životě.


p. Dobruš


Dobrý den.
Musím konstatovat, že při rekonstrukci naší chalupy se angažovalo spoustu řemeslníků a dodavatelů. „Kolovrati“ jsou jednoznačně nejlepší, s ničím nebyl problém, vše klapalo dle domluvy.
Velká pochvala celému „Kolovrat“ týmu.
Děkuji moc


Michaela Němcová


Chtěla bych tímto poděkovat společnosti Okna Kolovrat za spolupráci na zakázce nových dřevěných oken do dřevostavby. Přístup byl naprosto skvělý. Zástupce firmy s námi prošel veškeré detaily, na spoustu věcí nás upozornil a dobře poradil. Provedl nás výrobou, ukázal různé materiály a komponenty. Měli jsme nějaké představy, ale nastaly komplikace z naší strany. Ve firmě nám však vyšli vstříc a dobře poradili, jak to udělat, aby to bylo i tak dle našich představ. Od zpracování nabídky až po realizaci vše fungovalo tak, jak jsme se domluvili. Okna jsou super :-). Ještě jednou děkuji.


Pavel Daniž


Dobrý den,

na základě rekonstrukce rodinného domu a v souvislosti s každoročně pořádanou výstavou Infotherma v Ostravě, kterou jsem v roce 2017 navštívil, abych zjistil, jakou se prezentují nabídkou firmy, které přispívají k energetických úsporám domů, jsem zavítal k zástupcům Vašeho stánku.
Popravdě jsem stánek hledal cíleně, protože jsem Vaši firmu dohledal jako jednu z dosažitelných v okolí místa stavby. Zástupce firmy mi ochotně sdělil, co nabízelo v témže roce portfolio Vašich výrobků. Zajímaly mě zejména okenní a dveřní výplně. Další komponenty, které jsou jejich součástí, jsem v té době neřešil. Už v té době mě zástupce Vaší firmy informoval o tom, jak širokou nabídku Vaše firma klientům poskytuje. Jak plynul čas a s tím i práce na stavbě, přišel termín Infothermy 2018. Sem jsem zavítal rovněž cíleně s již jasnými dotazy na okna jako taková. V té době jsem díky pánům Halodovi a Schauerovi zjistil, že za uplynulý rok nedošlo k razantním změnám Vaší nabídky – snad vyjma skrytého okenního kování. Díky tomu mě potěšila konzervativnost Vaší výroby.
Rovněž jsem při jednání s pány Halodou a Schauerem zjistil, že jejich přístup ke klientovi není zbytečně vědecký a přehnaně odborný, ale hlavně věcný a jasně srozumitelný. I když jsem byl už v té době přesvědčený, že oslovím Vaší firmu o realizaci mnou poptávaných oken a dveří, konzultace s výše uvedenými pány mě utvrdila, že jdu správnou cestou. Nesnažili se mě zbytečně a viditelně převyšovat profesními vědomostmi, trpělivě odpovídali i na opakované dotazy a nabídli mi prohlídku Vašeho provozu, abych měl představu, jak probíhá samotná výroba od surové podoby profilů až po finálně vyrobené okno či dveře. Nabídku jsem samozřejmě přijal. Chtěl jsem vědět, z čeho všeho vlastně sestává cena jednotlivých výrobků.
Po prohlídce, dohodě o celkovém vzhledu oken a dveří a vypracované cenové nabídce dorazil na místo stavby montér pan Vícha, který bez jakéhokoliv zaváhání okna i dveře zaměřil a celou dobu působil, že stejně jako u jeho kolegů Halody a Schauera není nic problém.
Po podpisu smlouvy o dílo jsem očekával, že se výroba protáhne, ale asi po měsíci od podpisu volal pan Vícha, že je vše připraveno k montáži.
Montáž samotná probíhala nad očekávání dobře. Zřejmě podle nastaveného standardu, kterým jsem byl provázen od samotného počátku, kdy jsem konzultoval výrobu se zástupci firmy na Infothermě 2018. Pan Vícha s kolegou jménem Dalibor nepřipustili, abych byl přítomen nějakému tápání, díky kterému by se dostali při montáži do úzkých. I při jejich práci byla vidět profesionalita a připravenost realizovat montáž za jakýchkoliv okolností.
Vzhledem k mnou výše popsané spokojenosti dnes vím, že další spolupráce při osazování zbývajících oken bude na stejné linii, jako probíhala doposud, neboť všichni, kdo se na realizaci podíleli, nastavili laťku hodně vysoko a budu doufat, že ji budou chtít ještě překonat.

S pozdravem a obrovským díkem


p.Kucharčík


Dobrý den,
Přišel jsem za vámi zhruba před rokem s hodně nestandardním a specifickým požadavkem, kterého se mnozí zalekli.
Oceňuji způsob, jakým jste se k projektu postavili, trpělivě vše vysvětlili a poctivě a pečlivě přistupovali k realizaci tohoto projektu do posledního detailu.
Výsledkem je dílo přesně tak, jak jsem si ho představoval.
Okna, dveře i fasáda jsou vyrobeny a instalovány s vysokou precizností a vím, že zejména u prosklené fasády to byl nelehký úkol.
Po necelém roce jsem nenarazil na žádný problém, teď v zimním období nikde nic neprofukuje, nekondenzuje, nezatéká…

Petr a Zdeňka Böhmovi


Dobrý den,
dovolte, abychom Vám a všem Vaším zaměstnancům firmy Tesko Kolovrat s.r.o. poděkovali za profesionální přístup, jednání na rovinu, trpělivost a pochopení. Zároveň si velmi ceníme Vaší ochoty zakázku dokončit do loňských Vánoc, a to i přes Vaši pracovní vytíženost.

S Vašimi okny i dveřmi jsme velmi spokojeni, na první pohled je vidět, že jde opravdu o kvalitně, poctivě a precizně odvedenou práci, kterou nevnímáme jen my, ale všichni, kteří přicházejí na naši stavbu, a to bez výjimky. Doslova si okna prohlížejí, hladí, zkoušejí si otevírat HS portál a pouze obdivují a pějí slova chvály.

Rádi bychom také poděkovali montážní firmě, se kterou spolupracujete, za dobře a čistě odvedenou práci. Také usazení a začištění je návštěvami obdivováno, a to se slovy, že „takhle čistě usazená okna, ještě neviděli“.

Jako poděkování Vám i montážní firmě posíláme něco ke kávičce přímo z firmy Marlenka.

Přejeme Vám do dalších let mnoho úspěchu a spokojených zákazníků.


Pavel Roščák

Dobrý den, koncem roku 2017 mi fa KOLOVRAT instalovala do rodinného domu dřevěná okna a vstupní dveře.

Musím objektivně konstatovat, že od první nabídky po předání díla vše proběhlo naprosto profesionálně, bez sebemenších problémů, instalace oken byla milimetrová, okna jsou velice kvalitní.

Pokud by vše mělo probíhat jako se zástupci fa KOLOVRAT i u jiných firem, které se podílí na stavbě rodinného domu, potom je opravdu radost stavět.

Moc děkuji, určitě budu svou zkušenost dále prezentovat svým známým, které čeká strastiplná cesta při stavbě domu, s profesionály fa Kolovrat to však bude velice příjemné setkání.


Helena Slívová

Dobrý den,
Ráda bych také poděkovala za úžasnou práci, kterou jste odvedli. S průběhem montáže jsem rovněž nadmíru spokojena. Všem, kteří se na výrobě oken podíleli, patří náš vřelý dík. Rádi se na Vás obrátíme s další zakázkou (vstupní dveře, sklepní okna), jakmile k tomu dozraje čas. Těším se na další spolupráci!

p.Terešková


Dobrý den,
musím Vám i všem spolupracovníkům poděkovat za opravdu perfektně odvedenou práci!!!!!! Okna (byť prozatím jen horní patro) jsou úžasné!!!!!! Sedly naprosto dokonale!!!! Děkuji i za spoustu cenných a profesionálních rad při jejich výběru. Je opravdu vidět, že své práci rozumíte a děláte ji s láskou!!!!

Michal Machnič


Dobrý den,
musím Vám říct, že se na ty dveře nemůžu vynadívat, jsou prostě nádherné.
I manželka je nadšená.

Prostě skvělá práce 😉


Silvie Kudelová


Dobrý den,

spolupráce s vaší firmou mě velmi příjemně překvapila. Když jsem firmu navštívila, dostalo se mi kvalitních informací, dostatečné množství času na promyšlení i vysvětlení všeho, čeho bylo třeba, abych si dovedla správně vybrat. Nadto mi bylo dáno najevo, že takovýto způsob jednání je naprostou samozřejmostí a také, v případě jakékoli nesrovnalosti, že se mohu na vaši firmu obrátit a dostanu tu nejlepší péči. Takovéto jednání považuji za příkladné a vážím si ho. Nemám informace o provozu vaší firmy, ale mi dodala pocitu, že lidé zde pracují v příjemném prostředí s rovnými vztahy.

Přeji vám tedy, aby se vám i v novém roce dařilo a práce, kterou děláte, vám přinášela radost.


p. Svaková


Dobrý den,
jsem ráda, že jsem objevila rodinnou firmu, co se zabývá výrobou dřevěných oken. Upřednostňuji tradici, poctivou výrobu, možnost vědět, odkud výrobek pochází, a taky chci podporovat domácí výrobu, když mohu a mám na výběr, a je to pro mě finančně dostupné. Rodinná firma Kolovrat splnila vše, co jsem chtěla. Ráda bych ocenila dobrou komunikaci při realizaci zakázky a i to, že obchodní tým přijel ke mně domů, ještě před tím, než jsem se pro firmu rozhodla. Dostala jsem mnoho informací, které pro mě jako laika, rozhodly si rodinnou firmu vybrat. Dále bych ráda ocenila rychlost provedení zakázky a také montáž, tým vždy ochotných a usměvavých lidí.


Barbora a Michal


Dobrý den,

v loňském roce jsme se při budování našeho domu rozhodovali pro dřevěná okna. S naší poptávkou jsme obeslali cca 10 firem s tím, že někteří nám odpověděli hned, někteří později a někteří vůbec. Zástupce z firmy Okna Kolovrat se ozval nejprve telefonicky a poté se přijel jako jediný z poptávaných firem podívat osobně na stavbu, kde jsme se předběžně dohodli na typu oken a dveří. Celkově jsme byli spokojeni při jednání se zástupci firmy, s přístupem montážníků při zaměřování oken a samotné montáži, možností nahlédnout do výroby a v neposlední řadě s výsledným produktem – v podobě oken a dveří do našeho domu.
Jsme velmi spokojeni s odvedenou prací a můžeme jen doporučit ostatním.
Jednání firmy nás mile překvapilo, svým lidským přístupem.

S pozdravem a přáním mnoha dalších spokojených zákazníků.


Daniela a Rostislav Kejdanovi


Okna firmy Kolovrat jsme s manželkou vybrali na doporučení sousedů, kteří mají okna již 8 let a jsou velmi spokojeni. Za tuto dobu se neprojevily žádné výrobní ani estetické vady, seřizování oken rovněž nebylo zapotřebí.
Dřevěná okna a dveře firmy Kolovrat můžeme všem vřele doporučit a doporučujeme.
Tolik tedy k vyjádření naší spokojenosti.
Pokud naše hodnocení poslouží k propagaci firmy tak budeme jen rádi.
Pro podezíravé občany podotýkám, že nejsem obchodní zástupce firmy ani nejsem placen za reklamu!!! tato firma to rozhodně nemá zapotřebí.

S přáním pěkného dne a ať se Vám i nadále daří vyrábět tyto úžasná okna a dveře


Petra Slimáčková


Dobrý den,

děkujme Vaší společnosti za nádherné vstupní dveře, které jste pro nás vyrobili na přání dle fotografie. Jednání se všemi pracovníky Vaší firmy bylo vždy milé a profesionální a nebyl problém ani s úpravou dodacího termínu, který byl z naší strany o několik měsíců posunutý.

S pozdravem a přáním mnoha spokojených zákazníků,


Kateřina Piechowicz


Dobré dopoledne,
dovolte mi, abych Vám poděkovala za nadstandardní přístup firmy Kolovrat, a to celého týmu. Věděli jsme z referencí přátel, že vyrábíte kvalitní okna a viděli, jak vypadají. Náš zájem byl jasný. O to víc nás potěšilo, jací lidé firmu zastupují – vstřícní, akční a perfektní řemeslníci.
Okna, která teď zdobí náš dům, jsou krásná a poctivá. Bylo nám ctí s Vámi spolupracovat. Ráda Vás budu doporučovat svým přátelům.


Kateřina a Radim Žurkovi


Dobrý den,

ač jsme se o firmě Tesko Kolovrat dověděli tzv. po náhodě od bratrance, který si zde také nechával okna vyrobit, o to více jsme byli překvapeni.
Základem pro nás byla komunikace a ta byla výborná, ať se týkala „obchoďáků“, kteří nenutili, ale vysvětlili a poradili s různými typy oken a okenními prvky a komunikovali s architektkou nebo montérů, kteří zaměřili, na všem se domluvili a precizně provedli montáž. Rádi bychom se podívali i do výrobny, ale vzhledem ke dvěma malým dětem jsme byli rádi, že zástupci dojeli k nám na stavbu, kde jsme vše na místě dojednali. Se vzhledem oken a montáží jsme velice spokojeni a těšíme se na venkovní dveře, které přijdou dodatečně poté, co hlavní vchod nebude zatěžován stavebními pracemi.
Okna sice prověří až čas, ale my jsme teď naprosto spokojení.

Za nás děkujeme celému kolektivu firmy a vřele doporučujeme dalším zájemcům.


Lukáš Přibyl


V prosinci minulého roku nám vaši technici montovali dřevěná okna a dveře.
Tímto bych chtěl poděkovat za výbornou kvalitu oken i dveří, které jsme obdrželi, tak i za odvedenou práci při montáži. Chlapi byli sladění, rychlí a precizní. Stejně, jako vámi vyrobená okna.

Jsme rádi, že jsme dostali reference na Tesko Kolovrat, náš starý dům teď dostal krásné omlazující doplňky, které dodaly optimistický směr naší velké rekonstrukci.

Ještě jednou díky a přejeme vám hodně úspěchů v tomto, ještě pořád novém roce.


Pavlína Nemtudová


Dobrý den,
velice ráda bych Vám poděkovala za profesionální přístup Vašich zaměstnanců
při vyřízení zakázky výroby vchodových dveří vč. montážních prací.
Především Váš obchodní zástupce p. Jakub Haloda byl v celém procesu velmi vstřícný.
Poděkování patří i na účtárnu p. Kolenovské.
Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaši práci.


Tomáš Slimáček


Vážení, dobrý den,

vloni na podzim jsme u Vás objednali dřevěná okna, jejich montáž proběhla v úterý a středu v minulém týdnu, v našem objektu v Teplicích nad Bečvou.

Alespoň touto cestou bych Vám chtěl vyjádřit dík a vyslovit radost nad profesionálním a ochotným přístupem Vašeho personálu, s nímž jsme komunikovali.

Jakmile budou stavební práce dokončeny zašlu Vám pro Vaší databázi fotodokumentaci, a rozhodně se za Vámi osobně zastavím.

Děkuji ještě jednou, rozhodně budu Vaši společnost doporučovat a přeji celému Vašemu kolektivu úspěchy v oboru.


Jan Zajíček


Dobrý den,
s vykonanou prací Vaší firmy jsem velice spokojen. Vše proběhlo bez problémů, od objednávky, dodání až po samotnou montáž oken.
Mohu jen doporučit a také doporučím.


p. Plíšková


Dobrý den,
Děkuji celé Vaší firmě za dobře odvedenou práci, vše bylo provedeno tak, jak jsme si přáli, podle našich požadavků. Domluva byla výborná.


Jaromír Prejda


Dobrý den,
tímto chci poděkovat za bezproblémový průběh zakázky. Vše proběhlo k naši naprosté spokojenosti, od poptávky, nabídky, prohlídky, výroby až po montáž.
Ještě jednou moc děkuji.


POTŘEBUJETE NOVÁ OKNA NEBO DVEŘE?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA!