Skip to main content

TESKO Kolovrat – výroba oken a dveří

Jsme stabilní česká rodinná firma v současné době s dvaceti sedmi kmenovými zaměstnanci, jejichž průměrný věk je třicet dva roky.

Zabýváme se řemeslnou výrobou dřevěných EURO oken, vchodových dveří a výrobou a stavbou tesařských konstrukcí. Naše výrobky jsou určeny pro bytové, komerční a veřejné budovy i památkově chráněné objekty.

Zaměstnáváme odborníky a řemeslníky z Vítkovska a Opavska. Spolupracujeme se Středním odborným učilištěm stavebním v Opavě, pro které zajištujeme odbornou praxi učňů v provozech naší firmy.

Jsme registrováni v seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu Ministerstva životního prostředí Zelená úsporám, naše výrobky splňují všechny legislativní a technické parametry seznamu výrobních technologií.
Našimi hlavními zákazníky jsou přímí odběratelé, část produkce odebírají distributoři a stavební firmy z celé České republiky.

Firma Vlastislav KOLOVRAT – TESKO je dynamicky se rozvíjející společností.

Sledujeme nejnovější výrobní trendy v oboru, reagujeme na ně a průběžně modernizujeme výrobní technologie, které zvyšují naši konkurenceschopnost na trhu. Naše výrobky prezentujeme na stavebních veletrzích a výstavách.

Dbáme na vysokou kvalitu našich výrobků, která je zárukou jejich dlouhodobé životnosti. Zakládáme si na spokojenosti zákazníků s našimi výrobky i službami, které poskytujeme. Jsme připraveni uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

POTŘEBUJETE NOVÁ OKNA NEBO DVEŘE?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA!