Skip to main content

Zdvižně posuvné dveře – HS Portal

HS Portal – moderní a vizuálně dokonalé řešení posuvných dveří, které představuje optimální propojení interiéru domu se zahradou. Zdvižně posuvné dveře HS Portal jsou elegantní a snadno se ovládají.

Pokud hledáte optimální propojení interiéru vašeho domu se zahradou, neváhejte a seznamte se s naší nabídkou.

Naše posuvné dveře HS Portal jsou nejen elegantní, ale také velmi snadno ovladatelné a konstruovány jako bezbariérové řešení, které umožňuje pohodlný přístup pro všechny. Systém HS Portal lze použít pro prosklené posuvné stěny velkých formátů, a díky maximální otevírací ploše a hmotnosti jednoho křídla až 300kg, vám poskytne maximální komfort a flexibilitu.

Skutečná velikost místnosti se neměří v metrech čtverečních, ale podle optické velikosti a přirozeného denního světla. Své silné stránky zde ukazují velké posuvné elementy s kováními SIEGENIA HS Portal.

Protože díky nejvyšší kvalitě výrobků a inovativním komfortním detailům až po bezbariérové řešení se v každé velikosti, druhu otevírání a hmotnostní třídě lehce a bezpečně ovládají. Nyní také stisknutím tlačítka nebo prostřednictvím aplikace SIEGENIA Comfort.

Kování HS Portal tak vytváří prostor pro hezčí, bezbariérové bydlení a současně nabízí nejlepší šance na striktní logistiku a vyšší efektivitu.

Posuvné dveře HS portal

Stejně jemné a bezpečné zavírání jako u moderní kuchyňské zásuvky.

Pro velmi jednoduché ovládání zdvižně-posuvných systémů existuje bezpečné řešení: inovativní funkce SOFT CLOSE, která se nechá neviditelně integrovat do křídla. Řešení, které se skládá z vodicí lišty a tlumiče, jemně přibrzdí křídlo krátce před koncovou polohou a samočinně je pak přitáhne. To při neodborném ovládání minimalizuje riziko zranění a vyloučí poškození materiálu.

Tlumení SOFT CLOSE

Vodicí lišta SOFT CLOSE

 • obzvlášť jemný komfort ovládání s lehkým chodem pro zcela nový
 • pocit při posouvání díky jedinečnému, integrovanému valivému vedení
 • lícující vyfrézování pro perfektní vzhled, pro tmavé profily k dostání také v černé barvě
 • utěsnění křídla lištou C28/48 zajišťuje vysokou těsnost proti větru a narazovému dešti
Tlumič soft close

Tlumič SOFT CLOSE

 • předchází škodám a zraněním v důsledku neodborného ovládání
 • jednoduché a intuitivní ovládání: chybné ovládání vyloučeno
 • žádné otravné nastavování nebo dodatečné seřizování: díky pružinovému uložení se automaticky přizpůsobí každé poloze křídla a vyrovnává tolerance
 • bezúdržbový díky plynové pružině uložené v oleji
 • perfektní design: zcela skryté řešení
 • pro tmavé profily k dostání také v černé barvě

Plynulý přechod pevného zasklení do podlahy: efekt SKY.

Abyste měli světlé bydlení bez omezení, nechá prahová lišta ECO PASS SKY pro zdvižně-posuvné systémy ze dřeva nebo dřeva a hliníku pevné skleněné elementy plynule přecházet do podlahy. Ve spojení z užšími profily křídel tak dosáhnete designu posuvných dveří, který opticky zvětšuje obytný prostor a ruší hranici mezi interiérem a exteriérem.

Plynulý přechod pevného zasklení do podlahy: efekt SKY.

Bezbariérovost a energetická efektivita v jednom.

Jedinečná prahová lišta ECO PASS pro naše zdvižně-posuvné elementy HS Portal dává bezbariérovosti a vysoké energetické efektivitě v rámci flexibility a jednoduchosti montáže stejného jmenovatele. Proto je prahová lišta ECO PASS k dostání v různých provedeních: jako varianta axxent v úrovni podlahy s pojezdovou lištou 0 mm, s pojezdovou lištou 5 mm a nášlapným profilem v úrovni podlahy, s pojezdovou lištou 5 mm a šikmým nášlapným plechem.

Prvotřídní tepelná izolace a zvláštní stabilita jednodílného řešení je vždy dosažena díky inovativnímu 10tikomorovému profilu. Všechny prahové lišty ECO PASS se navíc vyznačují vysokou těsností. Kvalitní řešení montáže zaručují stavební napojení v souladu s normami.

Prahové lišty HS portal

Hledáte důvody, proč zvolit HS Portal?

 1. Optimalizujete prostor: posuvné dveře umožňují úsporu prostoru vzhledem k tomu, že se pohybují po kolejnicích a nevyžadují žádný dodatečný prostor k otevření, jako je tomu u klasických dveří.
 2. Vylepšíte design: posuvné dveře jsou elegantní a moderní a mohou vylepšit vzhled vašeho domu. Poskytují optimální propojení interiéru s vaší zahradou a zároveň umožňují vstup dostatečného množství světla.
 3. Snadná obsluha: posuvné dveře jsou snadno ovladatelné a umožňují vám snadno otevřít a uzavřít dveře pomocí jednoho pohybu, bez nutnosti vynaložení zbytečné námahy.
 4. Zlepšení kvality života: posuvné dveře mohou výrazně zlepšit vaši kvalitu života, protože umožňují snadný přístup na zahradu a poskytují přirozený přísun vzduchu a světla do vašeho domu.
 5. Bezpečnost: moderní posuvné dveře jsou vybaveny bezpečnostními prvky, jako jsou dvojité zámky, které zajišťují, že vaše domácnost je v bezpečí a chráněna před nežádoucími návštěvníky.

Systém zdvižně posuvných dveří HS Portal je konstruován jako bezbariérový.
Lze jej použít pro prosklené posuvné stěny velkých formátu.
Maximální rozměr otevření plochy systému HS Portal je 12m a hmotnost jednoho křídla 300kg.

Zdvižně posuvné dveře HS Portal lze vyrobit v profilech IV78, IV92, dřevohliník, Profil MIRA 92 klasik, Profil Mira contour, Profil Mira contour sky – bez fixního křídla. Strukturální zasklení lze použít i pro dveře HS Portal.

posuvné dveře HS Portal

Naše posuvné dveře HS Portal najdete především v regionech Ostrava, Opava, Nový Jičín, Jeseník a Frýdek Místek.

POTŘEBUJETE NOVÁ OKNA NEBO DVEŘE?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA!