Skip to main content

Zimní zahrady

Zimní zahrady od TESKO Kolovrat představují dokonalé spojení s přírodou, rozšiřují obytný prostor a stávají se centrem rodinného života. Vyráběné z kvalitního dřeva, tyto zahrady nabízejí dokonalý estetický vzhled a funkčnost, kterou si budete užívat po celý rok.

Díky použitým materiálům a špičkové povrchové úpravě získávají naše zimní zahrady vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhou životnost. Ať už preferujete prosklenou střešní konstrukci nebo klasickou střešní krytinu, nabízíme řešení na míru vašim potřebám.

Dřevěné zimní zahrady vyrábíme z profilu IV68, IV78, IV88

Konstrukční rám zimní zahrady tvoří nosné lepené hranoly 14/14,14/18 dle potřeby, které jsou povrchově upravené ve stejném odstínu jako výplně prosklené stěny.

Střechu zimní zahrady lze vytvořit dvěma způsoby:

  1. prosklenou střešní konstrukcí kde jsou také použité lepené nosné hranoly, na kterých se instalují hliníkové zasklívací profily do kterých se osazuje bezpečnostní izolační sklo.
    Tento způsob má nevýhodu v letních měsících kdy střecha se musí zastínit.
  2. klasickou střešní konstrukci s krytinou a podhled střechy lze upravit sádrokartonem nebo obložit přírodními palubkami.
    Tento způsob je levnějším řešením a nemusí se v letních měsících zastiňovat.

Pro odvětrání zimních zahrad lze použít ve vyšších místech prodloužené otvírače ventilaček.

Pokud hledáte ideální řešení pro rozšíření obytného prostoru a chcete vytvořit harmonické spojení s přírodou, zimní zahrady od TESKO Kolovrat jsou správnou volbou.

Kontaktujte nás –  vaši poptávku zpracujeme ZDARMA!

Naše zimní zahrady najdete především v regionech Ostrava, Opava, Olomouc, Prostějov, Nový Jičín, Jeseník, Šumperk a Frýdek Místek.

POTŘEBUJETE NOVÁ OKNA NEBO DVEŘE?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA!